دقت نماد هزاره سوم

شرکت دقت نماد هزاره سوم (DNH) نماینده انحصاری محصولات ARI ARMATUREN آلمان در ایران ، در زمینه مشاوره مهندسی، طراحی، تامین کالا و خدمات پس از فروش تجهیزات کامل سیستم های بخار، کندانس، آب، هوای فشرده، گازهای صنعتی و سیالات فرآیندی فعالیت دارد.

درباره شرکت ARI ARMATUREN

محصولات این شرکت آلمانی به عنوان تولید کننده طراز اول جهانی انواع شیرآلات صنعتی در طول سالیان متمادی و با مشارکت شرکت DNH در پروژه های متعدد در زمینه های نفت، گاز و پتروشیمی، صنایع دریایی و کشتی سازی، صنایع نیروگاهی، تصفیه خانه ها و ایستگاههای پمپاژ و سیستمهای آبرسانی، صنایع غذایی و لبنی، داروسازی، کاغذ و کارتن، لاستیک سازی، بیمارستان ها، پروژه های بزرگ ساختمانی، تهویه مطبوع و تاسیسات مکانیکی (HVAC) و صنایع ساخت و تولید دیگهای بخار (Water, Steam & Hot Oil Boilers)، مورد استفاده صنایع مختلف داخل کشور قرار گرفته است.

دوره‌های آموزشی

برگزاری دوره های منظم آموزشی در داخل کشور و همچنین در محل کارخانه شرکت سازنده، ارائه سمینارهای سالیانه مباحث بنیادی و نوین بخار مبتنی بر تکنولوژی روز اروپا و کشور آلمان برای صنایع گوناگون، خدمات فنی و مهندسی، مشاوره طراحی، مدیریت انرژی و ارائه راهکارهای مناسب به جهت افزایش بهره وری در سیستم های بخار، کندانس و هوای فشرده با حمایت کامل و تحت نظارت دقیق شرکت آلمانی ARI ARMATUREN بخش دیگری از فعالیت های شرکت در خصوص ارائه خدمات متناسب به مشتریان گرامی را تشکیل می دهد.

فروشگاه و نمایشگاه (Showroom) و انبار مرکزی

این شرکت همچنین با فراهم آوردن امکانات لازم و فضای مناسب به جهت مرکز نمایش و فروش محصولات (showroom) و انبار مرکزی در تهران، شرایط مناسب و بی نظیری را در تحویل فوری و به موقع انواع شیرآلات و محصولات شرکت آلمانی ARI ARMATUREN برای مشتریان خود ایجاد نموده است. از این فروشگاه و انبار مرکزی در تجهیز سریعتر پروژه ها و ارسال شیرآلات بخار به صنایع مختلف و مشتریان محترم خارج از محدوده شهر تهران نیز استفاده می شود.

خدمات

در کلیه خدمات قابل ارائه این شرکت مهندسی و بازرگانی شامل فروش و تامین تجهیزات، طراحی فنی - مهندسی و مشاوره سیستمهای بخار، دوره های آموزشی، بازدیدهای دوره ای و برگزاری سمینارهای متعدد از تمامی امکانات موجود خود در داخل کشور و همچنین امکانات مستقر در محل کارخانه شرکت سازنده در آلمان نظیر کارگاه دائمی آموزش فرآیندهای بخار به منظور آشنایی علمی و عملی با کارکرد ادوات و تجهیزات سیستمهای بخار به منظور دستیابی به اهداف زیر استفاده خواهد شد:

  • ارتقا کیفیت پروژه ها با بهره گیری از مهندسان مجرب و آموزش دیده از مشاوره در طراحی ابتدایی تا بهره برداری نهایی
  • افزایش بهره وری و کاهش لطمات و هزینه های ناشی از نصب و در حین اجرا با انتخاب محصولات دارای طول عمر و کیفیت بالا و ارائه راهکارهای مناسب
  • افزایش آشنایی بیشتر کاربران به منظور کاهش هزینه های تعمیرات و نگهداری با ارائه خدمات آموزشی و تامین قطعات و ارتباط مستمر با آنها
  • افزایش راندمان سیستم و کاهش اتلافات انرژی با برگزاری سمینارهای تخصی علمی - آموزشی و انجام پروژه های مدیریت انرژی بخار و جمع آوری کندانس و ارائه راهکارهای مناسب در جهت ایجاد آنها
  • آموزش و انتقال فناوری روز دنیا و کشور آلمان با برگزاری دوره های متعدد آموزشی درخصوص مفاهیم بنیادی و پیشرفته بخار در صنایع متعدد

تضمین اصالت

آسودگی خاطر  و رضایتمندی مشتریان همواره از الویتهای شرکت دقت نماد هزاره سوم یوده است .ما کاملاً اطمینان داریم که کیفیت و اصالت فوق العاده کـــــلیه محصولات ARI-ARMATUREN  مشتریان ما را قادر می سازد تا به کلیه اهداف خود در زمینه ذخیره ی انرژی و سرمایه دست یابند . بنابراین همواره کوشیده ایم تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد .

مشاوره رایگان

ماموریت ما ، مشاوره تخصصی بابت گسترش ایده های مرتبط و کاربردی در زمینه ی انواع شیر آلات صنعتی از زمان طراحی ابتدایی تا بهره برداری نهایی می باشد . بنابراین کارشناسان مجرب و خبره ی ما به منظور آشنایی بیشتر مشتریان با روش های کاهش هزینه ها ، بهینه سازی انرژی و ذخیره سرمایه ، همواره آماده ی مشاوره و پاسخگویی به سوالات می باشند .

خدمات پس از فروش

پس از انتخاب یک محصول با کیفیت ، بیشترین دغدغه ی مشتریان خدمات پس از فروش و نگهداری می باشد . تربیت یک تیم مجرب ، متخصص و خبره با ویژگیهای اخلاقی و رفتاری مناسب که بتوانند با حفظ حرمت و ایجاد اعتماد و آرامش خاطر برای مشتریان ، پاسخگوی مشکلات و ابهامات باشد از جمله برنامه هایی است که همواره در دستور کار شرکت دقت نماد هزاره سوم بوده است .